Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Тиждень права

Дата: 11 грудня 2017 о 09:18, Оновлено 11 грудня 2017 о 09:22
313 переглядів

Згідно з планом роботишколи та з метою розвиткуінтересуучнів до вивченняправознавства, з поглибленнямвпровадженняпатріотичноговиховання, уміннявикористовуватитеоретичнізнання в  різнихжиттєвихситуаціях, поглибленнязнаньшколярів з  правознавства, формуванняісторичних  компетентностей та вихованняпатріотизму,розвиткууміньаргументовановисловлюватисвої думки, вихованняпочуттявідповідальності за своївчинки, розвиткулогічного та аналітичногомислення та підготовкиучнів до виборумайбутньоїпрофесії  у нашій школі З 4 по 8 грудня  2017 р.проводився тиждень правових знань.

Основною метою тижнябуло:

- підвищитиінтересучнів до  правознавства;

- розширити й поглибитизнання та вмінняучнів з даного предмету;

- реалізувати  на практиціосновніпринципиособистісноорієнтованого

підходу до навчання;

- створитисприятливіумови для виявленнязнань та вміньучнів у

нестандартнихігровихситуаціях.

Під час тижняправознавстваучнівідгадуваликросворди, ребуси, брали участь у вікторинах, пізнавальнихіграх, правознавчих заходах, отримувалиновуінформацію та цікавізнання.

Тиждень розпочався відкриттям лінійки, на якій вчитель історії та правознавства, Костенко Олена Вікторівна, коротко розповіла про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права, ознайомила учнів із планом роботи тижня. Класні керівники та класоводи  провели години спілкування , бесіди на правову тематику.

Вівторок (5 грудня) -  організовано  виставку  правової   літератури  у   шкільній  бібліотеці. З учнями 1-4 класів проведено захід “Подорож з казковими героями до країни Права”. Учні відгадували героїв казок, називали їх права та обов'язки.

Середа (6 грудня) – з учнями 5-9 класів проведено гру  "Юридичний футбол"

Учнімализмогуознайомитися з основами правознавства, пригадатинабутівзнання про те, що наша держава Україна є правовою, демократичною республікою, а також про потреби шанування та дотримання основного закону нашоїдержави – КонституціїУкраїни.  Дипломами “Кращий гравець команди Феміда”  нагороджено Коваля Максима (учень 8 класу),   “Кращий гравець команди Юристи” нагороджено Анохіну Аліну (учениця 7 класу),  “Найерудованіший  вболівальник” нагороджено Ляховську Віталію (учениця 9 класу).Оцінювали діяльність команд журі у складі: директор школи – Тонкопій Л.Ю., заступник з навчально-виховної роботи – Ляховська Г.І., педагог-організатор – Михайлюк Н.Л.

Четвер (7 грудня)  - учні розгадували кросворди та ребуси на правову тематику.

П'ятниця (8 грудня) - підведенняпідсумківпроведеннятижня.

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів у вивченні правознавства.  Рівень ефективності проведених заходів був достатньо високим, що дало змогу розвивати творчі здібності учнів, поглиблювати та розширювати знання про їх права.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.